Sériová výroba | Doprírody.sk

Average: 3.6 (5 votes)

Na opasok zálesáka patrí poriadny nôž. Boar od TBS si vydobyl svoje meno odolnosťou, kvalitou spracovania a puzdrom, ktoré si upravíte na mieru podľa potreby. Rúčka z kučeravej brezy a nerezová oceľ N695.

Celý popis produktu
€129.00
Average: 4.6 (5 votes)

Zálesácka klasika s predĺženou čepeľou. Viac ako storočie vyvíjaný a zdokonaľovaný nôž do prírody. Uhlíková oceľ s brezovou rúčkou doplnené štýlovým tulcovým púzdrom.

Celý popis produktu
€15.00
No votes yet

Zálesácka klasika. Viac ako storočie vyvíjaný a zdokonaľovaný nôž do prírody. Uhlíková oceľ s brezovou rúčkou sú doplnené štýlovým tulcovým púzdrom.

Celý popis produktu
€13.50
Average: 3.4 (5 votes)

EDC nôž na opasok alebo ako neck-knife? Ak potrebujete mať pri sebe pevnú čepeľ menších rozmerov, Lynx z dielne TBS Vás nesklame. Rúčka z mikarty a nerezová oceľ N695.

Celý popis produktu
€94.00
Average: 3.9 (8 votes)

Na opasok zálesáka patrí poriadny nôž. Boar od TBS si vydobyl svoje meno odolnosťou, kvalitou spracovania a puzdrom, ktoré si upravíte na mieru podľa potreby. Rúčka z kučeravej brezy a uhlíková oceľ K720.

Celý popis produktu
€129.00
Average: 4.8 (4 votes)

Najpopulárnejší bushcraftový nôž do prírody. Čepeľ zo švédskej oceli so scandi výbrusom zabezpečí nožu výborné rezné vlastnosti. Gumená rúčka pre pohodlný a istý úchop.

Celý popis produktu
€12.30
No votes yet

Grizzly, najväčší z rodiny nožov TBS, sa najlepšie cíti v prírode. Môžete sa spoľahnúť na jeho masívnu čepeľ, odolnú konštrukciu a kvalitné puzdro. Rúčka z kučeravej brezy a uhlíková oceľ K720.

Celý popis produktu
€182.00
Average: 4.5 (6 votes)

Na opasok zálesáka patrí poriadny nôž. Boar od TBS si vydobyl svoje meno odolnosťou, kvalitou spracovania a puzdrom, ktoré si upravíte na mieru podľa potreby. Rúčka z tureckého orecha a uhlíková oceľ K720.

Celý popis produktu
€129.00
Average: 3.3 (3 votes)

Na opasok zálesáka patrí poriadny nôž. Boar od TBS si vydobyl svoje meno odolnosťou, kvalitou spracovania a puzdrom, ktoré si upravíte na mieru podľa potreby. Rúčka z olivového dreva a nerezová oceľ N695 doplnená o záves na kresadlo.

Celý popis produktu
€147.00
Average: 1 (1 vote)

Viac, než len nôž. Viac, než len kresadlo. Ostrý a robustný nôž do prírody doplnený originálnym LMF kresadlom. Jedným nástrojom vykucháte rybu, pripravíte triesky na podpal i zapálite oheň.

 

Farba: orange

Celý popis produktu
€27.90

Stránky

Subscribe to Sériová výroba