0
Som taký prázdny :(

DD Jura 2 multicam

Spacák nie len pre hamakárov; teplotný limit -5 °C; hmotnosť 1700 g; zbalené rozmery 26x22 cm.

Hodnotenie: 
0
Zatiaľ nehodnotené

Ďalšie verzie

Cena s DPH: 99,00 €

Na sklade 1 ks
U Vás doma už v štvrtok 24. 10.
Záruka: 2 roky
Popis Popis tovaru
Recenzie Vaše recenzie
Poradňa Poraďte sa

O spacáku

Spací vak nie len pre hamakárov. Vysoko oderuvzdorná látka na vonkajšej spodnej časti spacáku a množstvo vreciek sú len niektoré z jeho kvalít. Vyspite sa pohodlne od jari až do jesene.

Medzi jeho hlavné kvality patrí centrálny zips, zvnútra krytý masívnou légou, umiestnený v strede - ideálne, pokiaľ sa potrebujete rýchlo dostať z alebo do spacáku. Taktiež hamakári isto poznajú ten pocit keď sa im počas nasadania "už zase" pretočil spacák a zips je na tej najnevhodnejšej strane.

Spodná časť spacieho vaku je zvonka pokrytá oxford nylonom, nepremokavým vysoko odolným materiálom, čo umožňuje obliecť sa do spacáku v stoji na zemi. Myšlienka je taká, že sa spacák postaví blízko hamaky / prístrešku na zem, človek sa doň postojačky postaví ako do kabátu a zapne si pred sebou zips. Potom si už len pohodlne ľahne "oblečený" či už do svojej hamaky alebo na zem na karimatku.

Spacák umožňuje vďaka vnútornej výstuhe pri nohách spať aj obutý, čo isto oceníte.

Samozrejmosťou je vonkajšie vrecko, no DD hammocks si uvedomujú, že je častokrát potrebné mať v noci pri sebe v spacáku viacero vecí. Preto na vnútornú stranu umiestnili 2 skutočne rozmerné vrecká. V nich si môžete odložiť všetko, čo potrebujete mať počas spánku pri sebe alebo čo je potrebné chrániť pred chladom.

Parametre

Výrobca
DD Hammocks
Dĺžka
1950 mm
Šírka
850 mm
Výška
100 mm
Hmotnosť
1700 g
Zbalené rozmery
26x22 cm
Materiál
Duté vlákno
Farba
Multicam
Horný extrém
20 °C
Komfort
12 °C
Teplotný limit
-5 °C
Dolný extrém
-12 °C
Poraďte ostatným

Napíšte recenziu a pomôžte ostatným s výberom.

DD Jura 2 multicam

Doručenie zadarmo!