0
Som taký prázdny :(

Carinthia Wilderness ľavý zips

Celoročný spacák do chladného počasia; limit -18 °C; max. výška postavy 200 cm; hmotnosť 2900 g; zbalené rozmery 28x45 cm

Hodnotenie: 
0
Zatiaľ nehodnotené

Cena s DPH: 258,00 €

Odošleme do 2 dní
Záruka: 2 roky
Popis Popis tovaru
Recenzie Vaše recenzie
Poradňa Poraďte sa

O spacáku

Celoročný spací vak vyvinutý špeciálne s ohľadom na vysoké nároky počas cestovateľských výprav do ľadovej divočiny. Nízka hmotnosť, dobrá zbaliteľnosť a množstvo praktických vychytávok pre Vaše pohodlie.

Vďaka integrovaným rukávom môžete variť, študovať mapu a vykonávať iné táborové činnosti bez potreby opustiť pohodlie spacáka. Vstupy do rukávov sú kryté suchým a obyčajným zipsom.

Krycia chlopňa na vonkajšej strane zipsu chráni pred vniknutím vetra a vlhkosti. Vnútorná chlopňa zabraňuje prípadným tepelným stratám.

Špeciálny systém dvoch vnútorných bočných zipsov pre reguláciu objemu umožňuje optimalizovať komfort a teplotu. Keď sú zipsy uzavreté, zmenší sa priestor, ktorý je treba vyhriať. Rozopnuté zipsy poskytnú komfortný vnútorný priestor.

Wilderness
Max výška postavy200 cm
Rozmery v zbalenom stave
- bez kompresie30 x 55 cm
- s kompresiou28 x 45 cm
Hmotnosť náplne1750 g
Šírka v ramenách85 cm
Šírka v nohách60 cm

Ako izolačný materiál slúži duté vlákno G-loft plus. Vonkajší plášť spacáku je z mikrovlákna, ktoré je pevné a ľahké. Súčasne je na ňom aplikovaná mikroporézna membrána, ktorá je vetruvzdorná a je vodo-odpudivá. 

Použité technológie

Výplň G-loft plus: vyrobená z vysoko kvalitných dvojzložkových polymérov. Štruktúra výplňe G-loft plus je v skutočnosti v mnohých smeroch podobná vysoko kvalitnému husiemu páperiu. Trojrozmerné našuchorenie zaisťuje maximálnu elasticitu a mäkký povrch.

Trojvrstvová sendvičová konštrukcia: tri izolačné vrstvy G-loft plus sú usporiadané tak, aby sa prešívanie navzájom neprekrývalo a nedochádzalo tak k studeným švom. Nakoniec je pripojený poťah, ktorý vytvára ďalšiu vzduchovú vrstvu medzi ním a prešívanou izoláciou. Pretože poťah nemá žiadne švy, je relatívne vodo- a vzduchotesný.

Tvar pripomínajúci múmiu: tu zohrávajú veľkostné, váhové a tepelné kritériá najdôležitejšiu úlohu. Zúžená nožná časť znižuje váhu a veľkosť spacáku. Hlavnou výhodou je však to, že je od kolien dole postupne stále menej vnútorného priestoru, čo umožňuje lepšie zahriatie a zlepšuje tepelný komfort. Nožná časť by nemala byť tak malá, aby chodidlá "pretláčali" izolačné vrstvy. Ako ideálny sa osvedčil lichobežníkový tvar.

Lichobežníková nožná časť: skúsenosti ukázali, že lichobežníkový strih poskytuje v normálnej spánkovej polohe maximálny priestor pre chodidlá. Nedotýkajú sa tak izolačnej vrstvy, takže nedochádza k vzniku studených miest. Tento strih taktiež poskytuje miesto na uskladnenie náhradného oblečenia.

Thermoflect: zvyšuje schopnosť spacieho vaku udržať teplo asi o 11 %. Thermoflect je riešením k zníženiu straty tepla vyžarovaného ľudským telom. Je to ultraľahká, pružná a priedušná textília s jedinečnou schopnosťou odrážať telesné teplo.

Dvojcestný zips: Všetky armádne spacáky Carinthia sú vybavené dvojcestným zipsom. Jazdec na hornej strane nemá blokovanie a umožňuje rýchle a jednoduché vykĺznutie zo spacieho vaku. Jazdec dole je s blokovaním a je ideálny pre reguláciu vetrania.

Parametre

Výrobca
Carinthia
Dĺžka
2350 mm
Šírka
850 mm
Výška
100 mm
Hmotnosť
2900 g
Zbalené rozmery
28 x 45 cm
Materiál
Duté vlákno G-loft
Farba
Zelená
Horný extrém
6 °C
Komfort
-10 °C
Teplotný limit
-18 °C
Dolný extrém
-39 °C
Poraďte ostatným

Napíšte recenziu a pomôžte ostatným s výberom.

Carinthia Wilderness ľavý zips

Doručenie zadarmo!