0
Som taký prázdny :(

Carinthia Brenta pravý zips

Trojsezónny spacák do chladnejšieho počasia; limit -10 °C; max. výška postavy 185 cm; hmotnosť 1850 g; zbalené rozmery 23x30 cm

Hodnotenie: 
0
Zatiaľ nehodnotené

Ďalšie verzie

Cena s DPH: 158,00 €

Odošleme do 2 dní
Záruka: 2 roky
Popis Popis tovaru
Recenzie Vaše recenzie
Poradňa Poraďte sa

O spacáku

Klasický trojsezónny model do chladného počasia. Vylepšený dizajn a dvojvrstvová konštrukcia pre Vaše pohodlie.

Vďaka dômyselnému tvaru pôdorysu sa maximum izolačného materiálu dostalo do hornej časti a do bokov. Obidve časti chrbtovej strany sú navyše posilnené prídavným pásom izolačného materiálu.

K dispozícii aj v predĺženej variante pre vyššie postavy. Pravý/ľavý zips umožňuje zopnutie dvoch spacákov k sebe.

Zvonka je našité zatvárateľné vrecko na uloženie drobností. Spacák má integrovaný odnímateľný obal na vankúš, stačí doň vložiť sveter alebo vetrovku.

BrentaTyp 185Typ 200
Max výška postavy185 cm200 cm
Rozmery v zbalenom stave
- bez kompresie23 x 44 cm23 x 44 cm
- s kompresiou23 x 30 cm23 x 32 cm
Hmotnosť náplne900 g1000 g
Šírka v ramenách85 cm85 cm
Šírka v nohách60 cm60 cm

Ako izolačný materiál slúži duté vlákno G-loft plus. Vonkajší plášť spacáku je z mikrovlákna, ktoré je pevné a ľahké. Súčasne je na ňom aplikovaná mikroporézna membrána, ktorá je vetruvzdorná a je vodo-odpudivá. Samozrejmosťou u spacákov Carinthia sú nastaviteľné zatepľovacie límce, ktoré bránia úniku tepla a napomáhajú tepelnému komfortu.

Použité technológie

Výplň G-loft plus: vyrobená z vysoko kvalitných dvojzložkových polymérov. Štruktúra výplňe G-loft plus je v skutočnosti v mnohých smeroch podobná vysoko kvalitnému husiemu páperiu. Trojrozmerné našuchorenie zaisťuje maximálnu elasticitu a mäkký povrch

Dvojvrstvová konštrukcia neprešitá s poťahom: aj keď sa spiaca postava pohne tak, že stlačí vnútornú izolačnú vrstvu, teplo zo spacieho vaku neunikne. Nasledujúca izolačná vrstva má totiž veľkorysejší strih, čo zaisťuje maximálnu pružnosť vlákien vo všetkých miestach a pri všetkých polohách. Medzi rôznymi vrstvami sa tvoria ďalšie vzduchové vankúše. Pohyb vo vnútri spacieho vaku vytvára tlakové body, ale pri tomto diferenčnom strihu sa stláča len najvnútornejšia vrstva. Vonkajšie vrstvy si udržujú svoju pružnosť a tým aj svoje izolačné vlastnosti.

Tvar pripomínajúci múmiu: tu zohrávajú veľkostné, váhové a tepelné kritériá najdôležitejšiu úlohu. Zúžená nožná časť znižuje váhu a veľkosť spacáku. Hlavnou výhodou je však to, že je od kolien dole postupne stále menej vnútorného priestoru, čo umožňuje lepšie zahriatie a zlepšuje tepelný komfort. Nožná časť by nemala byť tak malá, aby chodidlá "pretláčali" izolačné vrstvy. Ako ideálny sa osvedčil lichobežníkový tvar.

Lichobežníková nožná časť: skúsenosti ukázali, že lichobežníkový strih poskytuje v normálnej spánkovej polohe maximálny priestor pre chodidlá. Nedotýkajú sa tak izolačnej vrstvy, takže nedochádza k vzniku studených miest. Tento strih taktiež poskytuje miesto k uskladneniu náhradného oblečenia.

Thermoflect: zvyšuje schopnosť spacieho vaku udržať teplo asi o 11 %. Thermoflect je riešením k zníženiu straty tepla vyžarovaného ľudským telom. Je to ultraľahká, pružná a priedyšná textília s jedinečnou schopnosťou odrážať telesné teplo.

Dvojcestný zips: Spacáky Carinthia sú vybavené dvojcestným zipsom pre vyššie pohodlie. Jazdec na hornej strane nemá blokovanie a umožňuje rýchle a jednoduché vykĺznutie zo spacieho vaku. Jazdec dole je s blokovaním a je ideálny pre reguláciu vetrania. Vďaka možnosti ľavého/pravého zipsu sú spacáky Brenta spojiteľné. Napomáha to komfortu spánku i bezpečnosti, pretože dve telá produkujú viac tepla.

Parametre

Výrobca
Carinthia
Dĺžka
2200 mm
Šírka
850 mm
Výška
100 mm
Hmotnosť
1850 g
Zbalené rozmery
23 x 30 cm
Materiál
Duté vlákno G-loft
Farba
Zelená
Horný extrém
12 °C
Komfort
-4 °C
Teplotný limit
-10 °C
Dolný extrém
-30 °C
Poraďte ostatným

Napíšte recenziu a pomôžte ostatným s výberom.

Carinthia Brenta pravý zips

Doručenie zadarmo!